Do Państwa dyspozycji oddajemy

salę balową


mogącą pomieścić maksymalnie do 120 osób oraz mniejszą salę bankietową, która oferuje miejsca do 50 osób- oczywiście obie sale są klimatyzowane, a wejścia do nich są osobne.Sala urządzona w nowoczesnym, ale bardzo przyjemnym, klimatycznym stylu. Dekorowana żywymi kwiatami, dużą ilością świec również w cenie przyjęcia weselnego.

Nasze patioto przyjemne miejsce, gdzie w trakcie przyjęcia, można odpocząć na świeżym powietrzu w białej altanie, a w poprawiny idealnie sprawdzi się do rodzinnego biesiadowania przy grillu, który również proponujemy Państwu nieodpłatnie jako atrakcję dla Gości weselnych. Bar to zintegrowana część sali balowej.
W trakcie przyjęcia można zaproponować Gościom do degustacji kolorowe drinki lub lane piwo .


Dodatkowymi atrakcjami mogą być:- Stół wiejski - z wyrobami typowo regionalnymi, najwyższej jakości
- Stół serowy - jako dodatek do win, czy coś ekstra dla łasuchów
- Fontanna czekolady z owocami i dodatkami.

Możecie Państwo zaproponować również swoim Gościom stół ze słodkościami tzw. "Candy bar" lub coś bardziej orientalnego Stół "sushi".


To, co wyróżnia naszą salę bankietową na tle innych, to pyszna kuchnia polska i kultura podawania gorących dań na przyjęciu. Wszystkie posiłki podawane są na półmisku, nie ma tzw. dań porcjowanych, a to gwarantuje Państwu dużą różnorodność i odpowiednią ilość serwowanych mięs czy dodatków.
Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Państwa do odwiedzenia nas osobiście, abyśmy mogli z pełną satysfakcją i dbałością o szczegóły zorganizować Państwa przyjęcie weselne, które jest tak wyjątkową uroczystością zarówno dla Państwa Młodych jak i całej rodziny.

Polecamy się również jako miejsce spotkań przy okazji różnego rodzaju imprez okolicznościowych:
- komunii,
- chrzcin,
- urodzin-imienin.

505 097 570 501 556 866

e-mail: rubinwola@go2.pl